Sanal Ofis Kiralama

Düzenli olarak çalışan ve bir yandan da aile ve diğer işleriyle ilgilenen iş ve firma sahipleri için bu temponun genelde bağlayıcı ve hayatın bir bölümünden feragat edici yönde olduğunu söyleyebiliriz. İşte bu noktada İstanbul sanal ofis seçeneği devreye giriyor. Sanal ofis sahibi olduğunuz zaman düzenli olarak kontrol etmeniz başında durmanız gereken fiziksel bir ofisiniz olmuyor. Bu da size hareket kabiliyeti sağlıyor. Ayrıca sanal ofisiniz olduğunda her ne kadar fiziksel bir ofisiniz olmasa da, firmanızın adı adresi ve iletişim bilgileri prestijli bir plaza içerisinde geçiyor. Bu sayede size ulaşmak isteyen müşteriler aynı eskiden fiziksel ofisinizde olduğu gibi size ulaşabiliyorlar. Sanal ofis sadece toplantı ihtiyacı duymanız halinde kullanacağınız ofisinize de bir alternatif getiriyor. Sanal ofisinizi kiraladığınız firmanın toplantı salonları imkanından da faydalanabiliyorsunuz. Bu sayede minimum masrafla, maksimum hareket kabiliyeti ile müşterilerinize maksimum güveni sağlıyorsunuz ve prestij sahibi oluyorsunuz.

sanal ofis

Sanal Ofis Hizmeti içerisinde Neler Var?

Sanal ofis kiraladığınızda kiraladığınız firmaya da bağlı olarak prestijli bir adresiniz oluyor. Üstelik bu adrese bir hazır ofis için yaptığınız masrafların hiçbirisini yapmadan sahip oluyorsunuz.
 Prestijli adresin yanı sıra, bir firmanın standart ihtiyaçları olan sekreter ve faks gibi haberleşme yollarına da erişmiş oluyorsunuz.
 İhtiyacınız olduğu zaman sanal ofisinizin bulunduğu plaza da toplantılar düzenleyebiliyor, müşterilerinize olumlu bir görünüm sağlayabiliyorsunuz.
 İhtiyacınız olduğu bazı durumlarda fiziksel çalışma ortamlarına da sahip olabiliyorsunuz.
Sanal ofis içerisinde sizin için çalışan sekreterlerden düzenli olarak notlar ve telefon yönlendirmeleri alabiliyorsunuz.

Malte Sanal Ofis Avantajları

Malte business center hazır, sanal ve açık ofis alanlarında hizmet veren bir ofis kiralamaşirketidir. Malte business sanal ofis hizmetini İstanbul Maltepe’de başarılı iş adamlarına uygun, plazasında sağlıyor.
Malte business sanal ofis hizmetinden faydalanmanın pek çok avantajı olduğunu söyleyebiliriz. Bunların başında firmanın plazasının lüks olması sayesinde beraberinde getirdiği prestiji örnek olarak göstermek mümkün. Diğer avantajları arasında:
 Malte business sanal ofis kiraladığınızda prestijli bir adresiniz, işinde uzman, eğitimli ve güler yüzlü sekreterleriniz olur.
 Birbirinden geniş ve kaliteli toplantı salonlarında konuklarınızı ağırlama imkanı elde edersiniz.
 Maltepe metro istasyonuna 20 metrelik mesafesi sayesinde merkezi bir yerde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 Ofis kiralama ve içerisinde personel çalıştırma masraflarının tamamından kurtulur. Kazancınızı kat be kat arttırırsınız.

Whatsapp +90 532 577 53 38