Paylaşımlı (Açık) Ofis Nedir?

Paylaşımlı (Açık) ofis tasarımsal olarak tabir edilen bir ofis tipidir. Bu ofis tipinde çalışanların birbirleriyle rahat bir iletişim halinde olmaları ve bir dosya vermek için dahi yerinden kalkamaya ihtiyaç duymamaları hedeflenmiştir. Kapalı tipte ofislerde çalışanların her biri birbirlerinden iletişim olarak kopuk bir haldeydi diyebiliriz. İlk defa Almanya’da denenen paylaşımlı ofis sayesinde ise çalışanların birbirleriyle daha iyi iletişim kurarak sorunlara daha çabuk çözüm buldukları ve dolayısıyla verimliliğin arttığı görülmüştür. Günümüzde İstanbul’da paylaşımlı ofisleri firmalar kendi açtıkları ofislerde kurgulayabilecekleri gibi, hazır paylaşımlı ofis imkanlarından da faydalanabilirler.

Hazır Paylaşımlı Ofisi Kimler Tercih Ederler?

Hazır tipte İstanbul paylaşımlı ofisi genelde belirli sayıda çalışanı olan firmaların tercih ettiklerini söyleyebiliriz. paylaşımlı tipte ofisler kullanılan yerden de tasarruf ettikleri için, minimum çaba ile maksimum işin ortaya çıkarılabildiği ofislerdir. Bu sayede hazır paylaşımlı ofis kiralayan firmaların hem ofis masrafları açısından hem de çalışma alanı açısından ciddi tasarruflar elde etmesi söz konusudur.

Malte Business Center Paylaşımlı Ofis Avantajları

 Malte business paylaşımlı ofis hizmetlerinden yararlandığınız takdirde, bulunduğunuz plaza içerisinde çalışan güvenlik mesai saatleri dahilinde binanın ve sizin güvenliğinizi sağladığı gibi, konuklarınızı da sizlere güvenlik yönlendirecektir. Yine sizin için çalışan sekreterleriniz de konuklarınızı en iyi şekilde karşılar ve telefonlarınıza cevap vererek iletişiminiz sağlarlar.
 Malte business paylaşımlı ofis hizmetinden faydalanmanız halinde, Malte’nin birbirinden kaliteli toplantı salonlarından da faydalanabilirsiniz. Bu sayede konuklarınıza sunum yaparken çok daha rahat ve güven verici olabilirsiniz. Toplantı salonları ortak kullanım alanları olması nedeniyle, bazı firmaların ayda bir ihtiyaç duydukları bir toplantı salonu için ayrıca yer ayırması ve ücret ödemesine de gerek kalmaz.
 Fazla çalışanı olan firmaların Malte business center’ı İstanbul Maltepe’de merkezi bir konumda olması nedeniyle sık tercih ettiklerini de söyleyebiliriz.
 Malte Business paylaşımlı ofis hizmetleri firmalara yıllık, aylık olarak verilebildiği gibi, tercih eden firmalar Malte ofislerini günlük veya haftalık olarak da kiralayabilirler.
 Malte’den paylaşımlı ofis kiralamanız durumunda elde edeceğiniz en büyük avantaj ise kira ve diğer giderlerin bedelinde yaptığınız tasarruftur.

Paylaşımlı Ofis Fiyatları

Planladığınız veya tasarımını düşündüğünüz ofisin, maliyet yönünden de uygun olması çok önemlidir. Son dönemlerde ortaya çıkan masraflar düşünüldüğü zaman, hem performansı yüksek hem de uygun ofis seçenekleri işletmeler için iyi bir alternatif haline geldi. Mobilya bakımından avantajlar, ortak kullanım alanları bakımından fırsatlar, elbette ki insanların çalışma azmini yine olumlu şekilde etkilemeye devam ediyor. Son derece popüler bir sistem olan paylaşımlı ofis, cazip fiyatlarla da önemli bir tercih haline gelmiş durumda. Hem personelin üst düzey performansını destekleyen hem de firmanın gelişmesine katkı sağlayan çözümler içerisinde, biz de firma olarak her zaman bulunduk, çalışmalarımız bu konuda devam ediyor. Doğru tercihler noktasında size sunduğumuz alternatifler, hem cazip hem de olumlu sonuçlarıyla dikkat çekmektedir. Yüksek performansa sahip çalışma alanı oluşturma

Whatsapp +90 532 577 53 38