İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
You can only compare 4 services, any new service added will replace the first one from the comparison.

877 ‘nolu 80 kişilik Sanal-Ofis

877 ‘nolu 80 kişilik Sanal-Ofis
Kiralık Hemen Arayın - Sanal-Ofis
877 46,90 m2 80 Masa 80 Kapasite 154 Garajlar

Malte Hazır Ofis’in Sanal ofis müşterilerine vermiş olduğu hizmet, işi gereği çok sayıda müşteri ziyareti yapması gereken freelancer olarak proje bazlı çalışan yeni bir girişimi olan homeofis çalışan,sahada çalışan, internet üzerinden çalışan kimseler için pratik, uygun ve kulanışlı bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.Böyle girişimcilerin bir ofiste bulunması gerekliliği yoktur.Malte Hazır Ofis’in Sanal ofis müşterilerine vermiş olduğu bu adres şirketinin resmi adresi olacaktır. Gelen postalar ve resmi evraklar özenle saklanıp zamanında teslim edilecektir.Sanal ofis sadece bu hizmetlerin verildiği bir olgu değildir.Örneğin, Malte Hazır Ofis’in Sanal ofis müşterilerine vermiş olduğu Telefon Numaralarının kendi Firma ismi ile açılması, limitli ofis ve ortak alan kullanımı, istenildiğinde toplantı odasından faydalanma gibi birçok avantaj Sanal ofis hizmetine ek olarak sizlerin kullanımına sunulur.

Detaylı Bilgiler

  • Iklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi: Mitsubishi Heavy Industries VRF-Multisplit
  • Elektrik ve Otomasyon: Siemens ve Schneider KNX- Akıllı Bina
  • Bilgi Islem Teknolojisi: Cisco Enterprise Serisi Iletisim Ekipmanlar
  • Biometrik Erisim: Parmak izi ve Kart ile Kapı Kilitleri

Floor Plans

KAT-B1 Kat Planı

800 m2
15 Çalışma Masaları
15 Banyolar
Hemen Arayın

Yeni ofis kuracak olan kişiler, gerek teknolojik altyapı, gerekse mobilya ve iç dizaynla uğraşmak zorundadırlar. Tüm bunlar ekstra maliyetlere yol açmasının yanında oldukça da zaman almaktadır. Malte Business Hazır Ofis Hizmetleri ile bu ekstra masrafları ödemezsiniz ve zamanınız size kalır. B1 katımızda 760 m2 alan içinde 23 Ofis, 3 Toplantı salonu, 1 Seminer salonu, 1 Açık (paylaşımlı ) ofis, Sanal Ofis alanı, mutfak,bay,bayan wc ve ortak koridor alanı bulunmaktadır.

Malte Tıcaret Merkeyı Kat Planı

5000 m2
161 Çalışma Masaları
161 Banyolar
Hemen Arayın

Hazır Ofis Hizmetiyle ön plana çıkan Malte Business Center’a Hoşgeldiniz.Malte Plaza, güler yüzlü ve çalışkan personelleri, güvenlik teknolojileri ve ekipleriyle sizin işinize odaklanmanızı ve hazır ofis çözümleri ile kaliteli hizmet almanızı önceliği olarak görmektedir. Prensip olarak müşterilerimizin refah ve başarısını, kendi başarımız olarak benimseriz. Size en prestijli ve konforlu ofis hizmetlerini sunarken, ücret olarak ta memnun kalmanızı amaçlamaktayız. İşinizin lideri olarak başarı ve mutluluğun kilidini Malte Plaza’da açmanız dileğiyle… Malte Plaza toplam 5000 m2 alan içinde 2 insan ve 1 yük asansörü olmak üzere 3 asansör ve 11 katta 171 hazır ofis ve depo alanları ile hizmet vermektedir.

Panorama View

Danışman : Erkut Çelikoğlu

  • Ofis : +90 216 222 29 29
  • Mobil : +90 532 577 53 38
  • Faks : +90 216 222 29 30
  • WhatsApp : +90 532 577 53 38

İletişim

Loading...