İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
You can only compare 4 services, any new service added will replace the first one from the comparison.

101 ‘nolu 3 kişilik Hazır-Ofis

101 ‘nolu 3 kişilik Hazır-Ofis
Kiralık Hemen Arayın - Hazır-Ofis
101 17,00 m2 3 Masa 3 Kapasite 1 Garaj

Karşılama hizmeti hazır ofis sisteminin değişmez bir parçasıdır. Bir işletmenin müşteriyle etkileşime girdiği ilk an olan karşılanma anı, müesesenin kimliği için büyük önem taşır. Sıcak, samimi ve aynı zamanda saygılı bir ilk adım, kurulacak güzel iş ilişkisinin bir başlangıcı niteliğindedir. Ofisin misafiri bu özenli servisle kendini konforlu hissetmelidir. Hazır ofis sisteminde konusunda bilgili ve deneyimli personel misafire kendisini özel hissettirmelidir. 705 nolu ofisimiz konum olarak camlı ve manzaralı, kolonsuz 2-3 kişilik hazır ofislerimizdendir.

Detaylı Bilgiler

  • Iklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi: Mitsubishi Heavy Industries VRF-Multisplit
  • Elektrik ve Otomasyon: Siemens ve Schneider KNX- Akıllı Bina
  • Bilgi Islem Teknolojisi: Cisco Enterprise Serisi Iletisim Ekipmanlar
  • Biometrik Erisim: Parmak izi ve Kart ile Kapı Kilitleri

Floor Plans

KAT-7 Kat Planı

400 m2
15 Çalışma Masaları
15 Banyolar
Hemen Arayın

Sadece tek bir hamle ile birlikte uzun yıllar boyu sorunsuz çalışabileceğiniz bir ortam bulmak, başvurduğunuz sektörün ve şirketin kaliteli çalışmaları ile birlikte mümkün olabilmektedir. Firmamız her şey düşünülmüş ve kusursuz şekilde hazırlanmış ofisler konusunda siz değerli müşterilerimiz için olağanüstü çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Her türlü farklı sektöre hizmet noktasında kusursuzluğu anlatan bu çalışmalar, çok sayıda firmanın yükselen performansı konusunda da iyi bir alt yapı oluşturmaya devam etmektedir. 7.katımızda toplam 250 m2 alan içinde 10 adalar deniz manzaralı ofis , mutfak, bay,bayan wc, ortak koridor alanı bulunmaktadır.

Malte Tıcaret Merkeyı Kat Planı

5000 m2
161 Çalışma Masaları
161 Banyolar
Hemen Arayın

Hazır Ofis Hizmetiyle ön plana çıkan Malte Business Center’a Hoşgeldiniz.Malte Plaza, güler yüzlü ve çalışkan personelleri, güvenlik teknolojileri ve ekipleriyle sizin işinize odaklanmanızı ve hazır ofis çözümleri ile kaliteli hizmet almanızı önceliği olarak görmektedir. Prensip olarak müşterilerimizin refah ve başarısını, kendi başarımız olarak benimseriz. Size en prestijli ve konforlu ofis hizmetlerini sunarken, ücret olarak ta memnun kalmanızı amaçlamaktayız. İşinizin lideri olarak başarı ve mutluluğun kilidini Malte Plaza’da açmanız dileğiyle… Malte Plaza toplam 5000 m2 alan içinde 2 insan ve 1 yük asansörü olmak üzere 3 asansör ve 11 katta 171 hazır ofis ve depo alanları ile hizmet vermektedir.

Panorama View

Danışman : Erkut Çelikoğlu

  • Ofis : +90 216 222 29 29
  • Mobil : +90 532 577 53 38
  • Faks : +90 216 222 29 30
  • WhatsApp : +90 532 577 53 38

İletişim

Loading...